تاریخ لانچ پری پچ Wrath of the Lich King Classic مشخص شد

تاریخ لانچ پری پچ Wrath of the Lich King Classic مشخص شد

بلیزارد اعلام کرده است که Pre-Patch برای Wrath of the Lich King Classic در 31 آگوست(چهارشنبه، ۹ شهریور برای اروپا) راه اندازی خواهد شد.

علاوه بر این، این اعلامیه تایید می کند که ایونت Brewfest نیز همزمان با راه‌اندازی Pre-Patch خواهد بود. Raids و Arena نیز یک هفته پس از راه اندازی به تعویق می افتد و به بازیکنان زمان کافی برای بازی و آماده شدن برای Naxxramas می دهد.

با راه اندازی Wrath Classic Pre-Patch، یک Scourge Invasion انجام خواهد شد، Death Knights برای ایجاد در سطح 55 در دسترس خواهد بود، و Inscription و Glyphs توسط بازیکنان قابل دریافت خواهند بود.

پست رسمی بلیزارد

بادهای یخی نورترند، ناله غم‌انگیز خود را آغاز کرده اند و به قهرمانان ازراث از خطر قریب الوقوع لیچ کینگ و بلای مرده اش که برای همه زندگانی وجود دارد هشدار می دهند. متحدان خود را جمع آوری کنید، منابع را ذخیره کنید و برای رویارویی با تهدید پیش رو آماده شوید.

فروشگاه وارکرافت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرافت 98

با انتشار پری پچ Wrath of the Lich King، بازیکنان می توانند اولین کلاس قهرمان شوالیه مرگ خود را ایجاد کنند، با حرفه جدید Inscription راه کتابت را در پیش بگیرند و مجموعه‌ای از به‌روزرسانی های جدید سیستم را تجربه کنند.

بازیکنان همچنان در Burning Crusade Classic از Joyous Journeys لذت خواهند برد تا برای آماده شدن برای Wrath of the Lich King Classic کمک کننده باشد. این باف کسب تجربه شما را 50 درصد افزایش می دهد!

مسیر پیش رو

برای اینکه شما را در مسیر موفقیت قرار دهیم، نقشه راه رویدادهای پیش رو را برایتان ترسیم کرده ایم.

    9 شهریور

  •         شروع پری پچ: راه‌اندازی های پری پچ Wrath of the Lich King و شروع Fresh Realms در طول تعمیرات منطقه‌ای(ریست هفتگی) فعال می شوند.

    16 تا 23 شهریور

  •         ایونت طاعون زامبی(Zombie Plague Event): یک مصیبت مرموز راه خود را در شهرهای پایتخت باز می کند. بازیکنان باید هوشیار باشند تا قربانی اثرات مرگبار آن نشوند.

    23 شهریور – راه اندازی

  •         ایونت تهاجم مردگان(Scourge Invasion): در چندین مکان در سراسر Azeroth، بازیکنان باید یک موضع دفاعی را در برابر Necropolis مهاجم هماهنگ کنند و نیروهای Scourge را شکست دهند تا پاداش های قدرتمندی به دست آورند.

    30 شهریور تا 15 مهر

  •         ایونت Brewfest آغاز می شود: آیا عاشق خوردن غذاهای خوشمزه، نوشیدن نوشیدنی های فراوان و سوار شدن بر قوچ در اطراف بشکه‌های سیب هستید؟ در فعالیت ها و رویدادهای زمان بندی شده شرکت کنید تا در طول این رویداد، سوغاتی ها و دستاوردهای Brewfest را به دست آورید.

    5 مهر

  •         Wrath of the Lich King کلاسیک راه اندازی می شود: در بعد از ظهر. Wrath of the Lich King Classic راه اندازی می شود و بازیکنان می توانند وارد سیستم شوند.

    13 و 14 مهر

  •         شروع فصل 5 آرنا: فصل 5 با ریست هفتگی آغاز می شود.

    15 مهر

         Naxxramas ،The Eye of Eternity و The Obsidian Sanctum در دسترس قرار می گیرند.

  •              Naxxramas، گورستان غول پیکر و جایگاه لیچ مخوف Kel’Thuzad، که بر فراز Wintergarde Keep در Dragonblight شناور است، و مشتاق کمک به Lich King و دسیسه های مرگبار او است.
  •              Eye of Eternity که در مرکز کولدارا قرار دارد، بازیکنان را به چالش می کشد تا جنبش اژدهای آبی، Malygos را شکست دهند.
  •              Dragonblight خانه Obsidian Sanctum است، جایی که بازیکنان باید در زیر معبد Wyrrmrest پا بگذارند تا به Sartharion و دستیارانش، Shadron، Tenebron و Vesperon پایان دهند.