تاریخ عرضه Dragonflight مشخص شد

تاریخ عرضه Dragonflight مشخص شد

بلیزارد سرانجام تاریخ انتشار Dragonflight را اعلام کرد.

بازیکنان می توانند اکسپنشن جدید World of Warcraft را در 28 نوامبر 2022 (سه شنبه، ۸ آذر ۱۴۰۱ برای ایران) تجربه کنند.

 

Dragonflight بازیکنان World of Warcraft را به جزایر مشهور Dragonها(سرزمین اجدادی اژدهایان) می برد. نهمین بسته الحاقی World of Warcraft شامل پنج منطقه جدید، 10 لول جدید(Maximum lvl 70) و یک ترکیب جدید در Race-Class است یعنی Dracthyr Evoker. این اکسپنشن، تعداد زیادی محتوا و سیستم جدید، از جمله تلنت(Tallent Tree) بازسازی شده و مانت های پرنده پویا(Dragonriding) اضافه می‌کند.

 

 

Blizzard

دوستان و متحدان خود را برای اکسپنشن جدید World of Warcraft: Dragonflight آماده کنید و برای ماجراجویی های جدید آماده شوید.

خانه اجدادی اژدهایان(جزایر اژدهایان) در حال بیدار شدن و بسیاری از رازهای فراموش شده در انتظار کشف شدن هستند. به ندای اژدهایان توجه کنید زیرا سرزمین های باستانی آنها یک بار دیگر آشکار می شود و به ماجراجویان و جویندگان گنج اشاره می کند تا اسرار بسیاری را که در انتظار آنهاست کشف کنند.

جزایر اژدها را اکتشاف کنید

فروشگاه وارکرفت 98

Dragonflight Art

جزایر اژدها را کشف کنید و چهار منطقه جدید را کاوش کنید. the Waking Shores؛ غرق در قدرت عناصر – دشت وسیع Ohn’ahran Plains قله های یخبندان Azure Span  و مناره‌ها و معابد باشکوه Thaldraszus که هرکدام موضوعی خاص را در اطراف خود دارند و بیشتر در مورد Aspectهای اژدهایان باستانی آشکار سازی می کنند.

با Dracthyr Evoker در Dragonflight آشنا شوید

Dracthyr Evoker in Dragonflight

Dracthyr Evoker in Dragonflight

بازیکنان به عنوان Dracthyr Evoker جدید دشمنان خود را تهدید می کنند(یا به متحدان خود قدرت می بخشند)، این اولین ترکیب Race-Class در World of Warcraft است. Dracthyrها که قادر به جابجایی بین چهره انسانی و شکل ترسناک اژدها هستند، بسیار متحرک می باشند و کلاس Evoker منحصر به فرد آن ها می‌تواند به عنوان Ranged-DPS یا کمک به متحدان خود به عنوان یک Healer با استفاده از موهبت های عرفانی اژدها تخصص داشته باشد. آنها از خواب خود در منطقه ممنوعه بیدار می شوند، جایی که آموزش های خود را برای پیوستن به نیروهای اژدها در دفاع از جزایر خواهند گذراند.

صعود به ارتفاعات جدید در Dragonflight

Mount customize

Customize your Drake in Dragonflight

دراگون فلایت سیستم جدید Dragonriding را معرفی می‌کند، که یک روش کاملاً جدید مبتنی بر مهارت برای حرکت در آسمان، که به بازیکنان اجازه می دهد در پشت جزیره های Dragon Drake شخصی خود به آسمان بروند. بازیکنان هنگام پیشرفت در طول اکسپنشن میتوانند مانت Drake خود را سفارشی سازی می کنند، گزینه های ظاهری بیشتری را جمع آوری می کنند و به آنها این امکان را می دهد به مسافت های دورتر و سریعتر پرواز کنند.

سیستم تلنت جدید

New Tallent Tree system

New Tallent Tree system in Dragonflight

Dragonflight شامل بروزرسانی های عمده کلاس های World of Warcraft است که بر معرفی مجدد تلنت(Tallent Tree) متمرکز است. سیستم Tallent جدید، بازیکنان را قادر می‌سازد تا انتخاب های خلاقانه و مناسبی را بدون به خطر انداختن اثربخشی آن ها انجام دهند و مهم تر از همه، گزینه های موثر را در هر سطح به آنها می‌دهد.

حرفه(Profession)های به روز شده

Crafting Tiers in Dragonflight

Crafting Tiers

خود را با سیستم حرفه ی(Professions) به روز شده، ویژگی ها و ابزارهای جدید، برای تقویت فروش دست سازه های خود در هر سطحی از مهارت معرفی کنید.

رابط کاربری خود را سفارشی کنید

Customize your UI/HUD in Dragonflight

Customize your UI/HUD

رابط کاربری (UI) خود را سفارشی کنید و همزمان با چالش های پیش روی خود، یک تصویر نمایش به روز شده (HUD) را تجربه کنید.

دانجن های جدید Dragonflight

The Azure Vault Dungeon in Dragonflight

The Azure Vault

در 28 نوامبر، Dragonflight با هشت دانجن منتشر می‌شود – چهار دانجن که می توانید با دوستانتان در حین لول آپ برای رسیدن به سطح جدید 70 با آنها بروید و چهار دانجن برای سطح آخر(لول 70)