تاریخ پچ ۹٫۲٫۷ شدولندز به همراه توضیحات

تاریخ پچ ۹٫۲٫۷ شدولندز به همراه توضیحات

پچ 9.2.7 شدولندز در 16 اگوست(چهارشنبه، ۲۶ مرداد برای اروپا) منتشر میشود. یک پچ با بهبودهای کیفی کوچک مانند: AH به صورت منطقه ای(region-wide) و یک کانال چت جدید برای جستجو یا تبلیغ خدمات(Boosting).

به روز رسانی Auction House : کالاهای سراسری در منطقه

در پچ 9.2.7 شدولندز، اکشن هاوس ها در همه ی رلم ها در یک منطقه خاص(مثل اروپا) اکنون فهرست های کالاهای موجود را به اشتراک می گذارد. کالاهایی مانند: (gems ,herbs ,flask ,consumables و …).

آیتم هایی مانند زره و سلاح(armor/weapons) همچنان مختص به همان رلم خواهند بود.

اکشن هاوس به برنامه WoW Companion می پیوندد.

از وقتی که Auction House در دسترس کاربران تلفن همراه بود مدتی گذشته است، اما اکنون وقت بازگشت آن فرا رسیده است و با پچ 9.2.7، بخشی از برنامه WoW Companion می شود.

تاریخچه مختصر

اکشن هاوس از راه دور(The Remote Auction House) زمانی بخشی از برنامه WoW Armory بود که در سال 2011 منتشر شد و در سال 2018 به پایان رسید. به دلیل نحوه ساخت این برنامه، گاهی اوقات افراد از معماری ساخت برنامه سوء استفاده می کردند و اغلب باعث اختلال در کسب و کار پلیرها و حتی در برخی موارد باعث تاخیر در بازی میشدند. این تا حد زیادی به دلیل درخواست هایی بود که از سمت پلیرها به اکشن هاوس سرازیر میشد و در نتیجه سرورها در تلاش برای مدیریت پردازش بزرگ‌تر دچار مشکل میشدند. در حالی که راه‌هایی وجود داشت که می‌توانستیم انجام دهیم و اغلب انجام می‌دادیم تا این اثر را کاهش دهیم، تأثیر منفی مداوم کسانی که به دنبال سوء استفاده از این سیستم بودند، بیشتر از توان ما برای ادامه حمایت از توسعه مداوم آن بود.

با توجه به تغییر سیاست ها، ما به سمت توسعه برنامه WoW Companion فعلی رفتیم، که تجربه ی ایمن تر، با انواع فعالیت هایی که کاراکتر شما در بازی انجام می دهد، ارائه می دهد.

ساختار برنامه مناسب زمان حال

در کارگاه مهندسی قبلی که توسعه برنامه WoW Companion را پوشش می داد، به پیچیدگی های ایجاد یک سیستم به طور همزمان برای هر دو پلتفرم موبایل و رایانه شخصی پرداختیم. بزرگترین مانع در پیاده سازی ویژگی های جدید، ساختاربندی چارچوب های لازم برای پشتیبانی از این ویژگی بود. بسیاری از این چارچوب‌ها در طول بیش از 17 سال سابقه World of Warcraft در زمانی نوشته شده‌اند که موبایل مورد توجه نبود. این منجر به کار اضافی برای مدرن کردن سیستم ها برای پشتیبانی از تجربه رایانه شخصی و تلفن همراه می شود.

علاوه بر این، روش ها و محدودیت های تبادل داده در رایانه شخصی و موبایل متفاوت به نظر می رسند. در حالی که یک سیستم ممکن است مجموعه ای از داده ها را به هر دو ارائه دهد، باید مراقبت بیشتری برای به حداقل رساندن آنچه به تلفن همراه ارسال می شود انجام شود تا آنچه پلیر برای دانلود نیاز دارد، محدودتر شود.

در حال توسعه برای زمان حال

هنگامی که به اجرای اکشن هاوس به عنوان بخشی از برنامه WoW Companion نگاه می‌کردیم، برای عملکرد فوری اکشن هاوس باید محاسبه می‌کردیم که در حال حاضر چقدر ساختار می‌توانیم برای اجرای اکشن هاوس به صورت زنده پس از ارائه آن ایجاد کنیم. برای انجام این کار، ما زمان گذاشتیم تا بیشتر بدانیم چه کسانی و برای چه چیزی از اکشن هاوس استفاده می کنند. ما نمونه های اولیه مختلف و آنچه را که می‌توانیم به هر گروه کاربری در یک زمان معقول تحویل دهیم، شناسایی کردیم.

در پایان، تصمیم گرفتیم چیزی بسازیم که همچنان برای بازیکنان معمولی که به طور منظم از اکشن هاوس برای خریدهای رایج‌تری مثل آماده‌سازی Dungeons و Raid یا جستجوی موارد اضافی برای مجموعه‌هایشان استفاده می‌کنند، مفید باشد.

خانه حراج از راه دور(The Remote Auction House) اصلی هرگز قرار نبود ابزاری برای معامله گران هاردکور باشد. در بسیاری از موارد، این کاربران قبلاً از افزونه های دیگر یا ابزارهای خارجی برای به حداکثر رساندن معاملات خود فراتر از آنچه برنامه می توانست ارائه دهد استفاده می کردند. با در نظر گرفتن این موضوع، به‌روزرسانی اپلیکیشن جدید راهی برای خرید، مشاهده لیست‌ها و موارد دیگر برای بازیکنان فراهم می‌کند. به دلیل تمایل ما به ارائه یک تجربه اکشن هاوس در یک بازه زمانی فوری تر، ما گزاشتن لیست اقلام را برای فروش حذف کرده ایم.

چه کارهایی می توان انجام داد؟

  • حراج(اکشن)های جاری را مرور و مشاهده کنید
  • مزایده(Bid) خرید(Buyout) اکشن ها
  • جستجوی اکشن ها
  • موارد دلخواه را از لیست علاقه مندی های خود اضافه و حذف کنید
  • اکشن های لیست شده خود را مشاهده یا لغو کنید

امیدواریم این افزوده جدید به برنامه WoW Companion زمان شما را در Azeroth افزایش دهد و مشتاقانه منتظر بازخوردهای بعدی شما هستیم.

رابط کاربری و دسترسی

در پچ 9.2.7 شدولندز یک کانال چت جدید برای جستجو یا تبلیغات خدماتی مانند Raid ,Dungeons یا فعالیت های PvP اضافه شده است به نام: Trade (Services).

یادداشت توسعه دهندگان: کانال تجاری(Trade) که 18 سال در بازی بوده همچنان وجود خواهد داشت، اما ما می خواستیم یک کانال جدید به پیام های مستقیم در مورد درخواست و تبلیغات خدماتی مانند Raid، Dungeons یا فعالیت های PvP اضافه کنیم. اگر به دنبال خرید یا فروش این نوع خدمات هستید، این کانال برای شماست! اگر به آن‌ها علاقه ندارید، می‌توانید کانال را ترک کنید و از شلوغ شدن چت جلوگیری کنید یا آن را به تب چت خودش منتقل کنید. ما بر این باوریم که با این تمایز جدید، می‌توانید چت Trade را برای خرید و فروش سنتی ایتم ها و حرفه‌ها حفظ کنید. نه برای دیگر چت‌ها!