بازارچه خرید و فروش اکانت راه اندازی شد

بازارچه خرید و فروش اکانت راه اندازی شد

سلام، یک خبر عالی‌ برای کسایی‌ که نمیدونستن به چه صورت اکانت خودشونو بفروشن یا از چه طریقی میتونن اکانت مطمئن برای خرید پیدا کنند. پس با ما همراه باشید.

بازارچه خرید و فروش اکانت در انجمن WarCraft۹۸ به همین منظور برای شما آماده شده که میتوانید به طور مستقیم یا با واسطه اکانت خودتون رو معامله کنید. در ادامه آموزش استفاده از این بازار رو به شما خواهم گفت.

قدم اول: ثبت نام در سایت

فروشگاه وارکرفت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرفت 98

  • بر روی گزینه ورود / ثبت نام کلیک کنید و اطلاعات مربوطه را وارد کنید.(در صورت داشتن اکانت وارد شوید)
فروشگاه وارکرفت 98

ورود / ثبت نام

فروشگاه وارکرفت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرفت 98

  • برای ورود به انجمن بر روی دکمه انجمن کلیک میکنیم.

 

قدم دوم: مطالعه قوانین انجمن

انجمن وارکرفت نود و هشت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربران موظف به پرهیز از هر گونه بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای) هستند. مدیران فروم بدون اطلاع قبلی نوشته ها و موضوعاتی که مصداقی از این قوانین باشند را حذف و دسترسی کاربران خاطی را محدود خواهند کرد.

وارکرفت نود و هشت هیچ گونه تعهد و مسوولیتی در قبال کلیه فعالیتهای تجاری و غیرتجاری که از طریق این بخش از سایت انجام می شود، ندارد.

تمامی اعضا میتوانند به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطی خرید و فروش اکانت خود را انجام دهند و مسئولیت خرید و فروش بر عهده ی خود اعضا میباشد. در صورتی که به دنبال خرید با اطمینان خاطر هستید میتوانید از واسط هایی که از طرف مجموعه وارکرفت 98 معرفی میشود استفاده کنید.

برای مطالعه ی کامل قوانین اینجا کلیک کنید.

همانطور که در بالا گفته شد، برای معامله اکانت میتونید از تیم وارکرفت 98 به عنوان واسط استفاده کنید.

برای استفاده از واسط و مطالعه ی قوانین آن اینجا کلیک کنید.

قدم سوم: ایجاد تاپیک و تمام

پس از مطالعهٔ قوانین به ۴ روش میتوانید تاپیک مختص به خود را ایجاد کنید. هر تاپیک میتواند شامل: خرید، فروش، مزایده و یا معاوضه اکانت باشد.

 

هدف ما از تشکیل بازارچه تنها تسهیل کار شما و مدیریت معامله توسط شخص شما می باشد.

.For Gamers. By Gamers