نگاهی به دراگون بلایت و گریزلی هیلز(Dragonblight and Grizzly Hills)

نگاهی به دراگون بلایت و گریزلی هیلز(Dragonblight and Grizzly Hills)

پس از تکمیل ماجراهای Wrath of the Lich King Classic در Borean Tundra و Howling Fjord، در ادامه سفر خود برای رویارویی با Lich King به مناطق سردسیر Dragonblight و Grizzly Hills هدایت خواهید شد.

دراگون بلایت Dragonblight (71–74)

Dragonblight، بزرگترین منطقه در Northrend، یک قبرستان قطبی وسیع است که مملو از استخوان های پوشیده از یخ اژدهای عظیم الجثه است. در Dragonblight، پنج گونه بزرگ اژدها مأمور شدند تا مراقب Azeroth باشند.

در مرکز Dragonblight معبد Wyrrmrest قرار دارد که توسط پنج گونه اژدها احاطه شده است: Obsidian ،Azure ،Bronze ،Emerald و Ruby . این معبد توسط Undead Scourge که قصد دارد اژدهای مرده یخی را برای خدمت به لیچ کینگ بلند کند، محاصره شده است.

فروشگاه وارکرافت 98

The Ruby Dragonshrine

Agmar’s Hammer(هورد)

در غرب معبد Wyrrmrest، منطقه Agmar’s Hammer قرار دارد، نقطه‌ای برای ارباب آگمار برای رهبری هورد و حمله وارسونگ در مبارزه با تهدید نروبی.

Wintergarde Keep (الاینس)

Wintergarde خانه هفتمین لژیون است و به عنوان مرکز اصلی الاینس در Dragonblight عمل می کند. این مکان تحت محاصره دائمی نیروهای Scourge است که مناطق اطراف را نابود کرده اند.

نقاط مورد توجه

    The Obsidian Sanctum: به زیر معبد Wyrmrest بروید تا به سارتایون(Sartharion) و دستیارانش: Shadron ،Tenebron و Vesperon پایان دهید.

    Azjol-Nerub و Ahn’kahet: The Old Kingdom: زمانی جایگاه یک کتابخانه وسیع از ادبیات، فلسفه و فرهنگ بود. نروبین ها قبل از نابودی آنجا توسط Scourge، در این مکان سکونت داشتند.

ساکنان

Dragonblight مملو از درگیری است و در حین سفر و ماجراجویی خود با ساکنان زیادی مانند Magnataur،Ice Trolls ،Undead Scourge،Snobolds و غیره روبرو خواهید شد.

فروشگاه وارکرافت 98

Magnataur

 


برای مطالعه بیشتر: راهنمای دو مپ آغازین WotLK

فروشگاه وارکرافت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرافت 98

گریزلی هیلز Grizzly Hills (74–77)

Grizzly Hills که بین Zul’Drak و Howling Fjord واقع شده است، جنگلی رام نشده است که از هر طرف مملو از تهدیدات است. در قلب این جنگل عظیم، گریزلماو(Grizzlemaw)، خانه قبایل فربولگ(furbolg) این منطقه قرار دارد که درخت جهانی شکسته، Vordrassil را تصاحب و آن را متعلق به خود کرده اند.

فروشگاه وارکرافت 98

Grizzlemaw

Amberpine Lodge(الاینس)

این پایگاه اصلی الاینس در گریزلی هیلز است و زمانی پناهگاهی برای شکارچیان، تله‌گذاران و جنگل‌بانان منطقه بود. از آن زمان توسط پیشتازان الاینس برای استفاده نظامی فرماندهی شده است.

Conquest Hold(هورد)

قطب مرکزی هورد در تپه‌های گریزلی، که در حال حاضر تحت کنترل فاتح تهاجمی: کرِنا(Krenna) میباشد که به دنبال حفظ منابع طبیعی منطقه برای هورد است.

نقاط مورد توجه

     زمین های چوب بری آسمان آبی: این زمین چوب بری در غرب گریزلماو(Grizzlemaw) قرار دارد و دارای یک بخش کُنده سواری خوب قدیمی است. وقتی که به آنجا رفتید، با گوردون(Gordun) صحبت کنید، تا شما را در مهیج ترین سواری در این سمت نورترند به پایین رودخانه بفرستد.
     Drak’Tharon Keep: زمانی خانه ترول های Drakkari بود و به‌عنوان یک پایگاه مرزی قدرتمند در مرز پادشاهی آنها، Zul’Drak خدمت می کرد، اما حمله اخیر Scourge، قلعه را به دست لیچ کینگ سپرد. مدافعان سقوط کرده Drak’Tharon Keep اکنون مینیون های مرده لیچ کینگ هستند و در حال پیشروی در قلب قلمرو Drakkari هستند.

     Amberpine Outhouse: فراموش نکنید که از خانه بیرونی خارج از Amberpine Lodge دیدن کنید تا قبل از شروع ماجراجویی، خود را به طرز چشمگیری تسکین دهید.

ساکنان

Furbolg ,iron dwarves ,ice trolls ,worgen, و the Venture Company برخی از ساکنانی هستند که در این منطقه خواهید دید. و همچنین باید مراقب تهاجمی حیات وحش نیز باشید.

فروشگاه وارکرافت 98

Iron Dwarf

تدارکات و موارد بیشتر

بیشتر چیزهایی که برای زنده ماندن نیاز دارید را می توان بدون نیاز به رفت و آمد مداوم بین پایتخت شهرهای اصلی تهیه کرد. فقط مطمئن شوید که نزدیک ترین مسیر پرواز را انتخاب کنید و با Innkeeper صحبت کنید تا قبل از حرکت برای نجات Azeroth از نیت مرگبار لیچ کینگ، Hearthstone شما را سِت کند.

  • Expedition Quartermaster
  • Flightpaths
  • Innkeeper
  • Mailbox
  • Reagents and Supplies
  • Stable Master
  • Trade Goods
  • Trainers

اگر می‌خواهید به Auction House یا Bank بروید، برای یک سفر سریع به پایتخت خود، سوار کشتی یا کشتی هوایی شوید، و فراموش نکنید که قبل از رفتن با یک Innkeeper صحبت کنید و Hearthstone خود را در آنجا سِت کنید.