ده کاری که باید قبل از انتشار Wrath of the Lich King Classic انجام دهید!

ده کاری که باید قبل از انتشار Wrath of the Lich King Classic انجام دهید!

با نزدیک شدن به ارائه Wrath of the Lich King Classic بسیاری از پلیر‌ها علاقه مند هستند تا برای این اکسپنشن آماده شوند.

امروز چند استراتژی برای آماده سازی و لیستی از کارهایی که باید قبل از انتشار نسخه Wrath of the Lich King Classic انجام دهید را پوشش خواهیم داد.

عناوین(Attunement (Titles نسخه فعلی‌ را بدست بیاورید

در طول ایونت پری-پچ برای Wrath of the Lich King Classic بسیاری از کوئست هایی‌ که قبلا بخشی از کوئست های زنجیره ای برای Attunement بودند، حذف خواهند شد. این کوئست‌های زنجیره‌ای دو عنوان Hand of A`dal و Champion of the Naaru را به پلیر‌ها می دهند که دیگر در Wrath of the Lich King در دسترس نیستند. اگر به داشتن این عناوین (و Achievement‌های مرتبط با آن) علاقه دارید، باید قبل از حذف آنها، فرایند Attunement را به پایان برسانید.

در حالی‌ که در حال حاضر نیازی به این Attuneها برای رید‌ها در Burnin Crusade Classic نیست، این کوئست ها هنوز در دسترس هستند و می توانید آنها را تکمیل کنید.

بدست آوردن مانت Amani War Bear از Zul`Aman

پس از آمدن پری-پچ، مانت Amani War Bear از Zul`Aman حذف خواهد شد. برای کالکتور‌های مانت این آخرین فرصت برای بدست آوردن این مانت قبل از حذف آن خواهد بود.

اگر به این مورد علاقه مند هستید به کانال‌های چت در رلم خود توجه کنید تا یک گروه بیابید یا به دنبال تشکیل گروه خود باشید.

آیتم‌های مورد نیاز را از رید Naxxramas لول ۶۰ بدست آورید

به علاوه عناوین و مانت Zul`Aman کل Naxxramas Necropolis از شهر ایسترن پلیگ لند(Eastern Plaguelands) در طول پری‌پچ Wrath of the Lich King حذف خواهد شد. Naxxramas به عنوان یک رید لول ۸۰ برای اولین پچ Wrath of the Lich King در نورترند دوباره ظاهر میشود، که به این معنی‌ است که همه موارد موجود در رید لول ۶۰ آن دیگر در دسترس نخواهد بود. برخی‌ از این آیتم‌ها به دلیل ارزش ترنسموگ خود بسیار مورد توجه قرار میگیرند، مانند: Atiesh, Greatstaff of the Guardian, Corrupted Ashbringer, The Hungering Cold و بسیاری از ایتم های دیگر.

نه تنها فقط این آیتم‌ها به دلیل ارزش ترنسموگ خود با ارزش هستند، بلکه انچنت های Shoulder که از باس Sapphiron دراپ می شوند برخی‌ از بهترین انچنت ها هستند. برای پلیر‌هایی‌ که به دنبال Min/Max کاراکتر خود هستند، باید به دنبال برخی‌ از انچنت های Sapphiron باشند.

۲-ست Frostfire Belt برای میج نیز یکی از با ارزش ترین ایتم ها برای میج می باشد. این ۲-ست میتواند به عنوان یک Pre-Raid BiS برای فایت های طولانی(مشکل کمبود مانا میج آرکین) و برای کاهش توقف برای بازگردانی مانا در لول آپ و فارم مناسب باشد.

Frostfire Regalia > 2pieces: Reduces cooldown on your Evocation by 1 minute.

در آخر، ۲-ست Dreamwalker Raiment این پتانسیل را دارد که بهترین Pre-Raid BiS برای دروید هیلر(Restoration Druid) باشد. در Wrath of the Lich King دروید‌ها یک تلنت در انتهای تلنت های Restoration خود به نام Revitalize به دست خواهند آورد. این تلنت به ازای هر تیک هیل(Rejuvenation) این شانس را دارد که مقداری Energy, Rage, Mana یا Runic Power بازگرداند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این تلنت و ۲-ست Naxx در کنار یکدیگر کار می کنند یا نه! زیرا اطلاعات متناقضی در مورد این موضوع وجود دارد. این یکی‌ از چیزهایی‌ است که Resto Druids پس از مطمئن شدن از آن به عنوان بهترین Pre-Raid BiS برای دروید‌های هیلر خواهد بود.

Dreamwalker Raiment > 2pieces: Your Rejuvenation ticks have a chance to restore 60 mana, 8 energy, or 2 rage to your target

Revitalize talent in the Restoration tree for Druids in Wrath of the Lich King

Nightmare Seeds جمع آوری کنید

NightMare Seeds دیگر در پری-پچ Wrath of the Lich King classic در دسترس نخواهد بود(در پچ ۳.۰.۲ نسخه اصلی‌ حذف شده است). هنگامی که یک وارلاک در Wrath Classic تلنت Healthstone را گرفته باشد، HS مقدار ۵۱۳۶ HP را بازیابی می‌کند و احتمالا تانک‌ها ترجیح میدهند آن را در اواخر اکسپنشن استفاده کنند.

به همین دلیل Nightmare Seed ممکن است یک Consumable مناسب برای محتوای پایانی اکسپنشن نباشد، اما میتواند در حین لول آپ به عنوان تانک اگر به دنبال اسپم کردن دانجن ها در شروع Wrath Classic باشید، بسیار ارزشمند باشد. به همین خاطر اگر تانک هستید این می تواند ایده خوبی‌ باشد که قبل از حذف کامل Nightmare Seeds آن را ذخیره کنید.

پچ 3.0.2 (تغییرات بدون سند)

  •      Nightmare Seeds دیگر هنگام چیدن Nightmare Vine دراپ نمی شود.

آیتم برای لول آپ و Pre-Raid BiS در Wrath of the Lich King بدست بیاورید

رید Sunwell Plateau برخی‌ از بهترین آیتم های بازی‌ را برای TBC دراپ می کند. Weapon هایی مانند: Thori`dal, the Stars` Fury ,Apolyon, the Soul-Render ,Hand of the Deceiver, و Sunflare آیتم های فوق العاده ای خواهند بود که شما در لول اپ Wrath Classic می توانید داشته باشید. این سلاح‌ها احتمالا تا اواخر لول آپ برای شما میتوانند مفید واقع شوند و احتمالا برای هر بازیکنی که علاقه مند به کسب اچیومنت Realm First ۸۰ هست، بسیار مهم خواهد بود. علاوه بر این، Trinket هایی که از باس M`uru دراپ می شوند مانند: Blackened Naaru Sliver ,Glimmering Naaru Sliver ,Shifting Naaru Sliver ,and Steely Naaru Sliver نیز واقعا شگفت انگیز هستند که احتمالا تا لول ۸۰ همراه شما خواهند بود.

همانطور که گفته شد، بسیاری از آیتم های Sunwell Plateau، بهترین آیتم برای لول آپ در Wrath Classic خواهند بود و در برخی‌ موارد منحصر به فرد حتی Pre-Raid BiS خواهند بود. برای مثال ۲-ست Slayer`s Armor برای روگ که ۵% Haste بیشتری به اسپل Slice and Dice می دهد جزو این دسته خواهد بود. که بسیار بهتر از هر Stat‌ای هست که از Boot, Bracer یا Belt بدست میاید. روگ هایی‌ که علاه قمند به Min/Max کاراکتر خود در Wrath of the Lich King Classic هستند حتما علاقه دارند که ۲-ست Tier ۶ را از Sunwell Plateau دریافت کنند.

Slayer’s Armor > 2pieces: Increases the haste from your Slice and Dice ability by 5%

خودتان را برای حرفه و مواد مورد نیاز به آن آماده کنید(Professions & Materials)

یکی‌ از ساده ترین راه ها برای بدست آوردن Gold در بازی‌ Wrath of the Lich King Classic(و هر نسخه از WoW) از طریق حرفه(Profession) است. تقریبا همه حرفه‌ها در Wrath of the Lich King Classic خواص منحصر به فردی برای کاراکتر دارد. به عنوان مثال، ماینرها به طور پسیو مقدار ۶۰ Stamina دریافت می کنند و اسکینر‌ها مقدار ۴۰ Critical کسب می کنند.

اگر قصد دارید که با یک Death Knight به عنوان main لیچ کینگ را شروع کنید یا یک آلت برای خود بسازید، برای سریع تر کردن افزایش مهارت در Profession خود، یک ایده عالی‌ این است که مواد اولیه حرفه خود را از قبل تهیه کنید. Death Knight‌ها در پری-پچ Wrath کلاسیک، لول خود را از ۵۵ شروع می کنند، و به این معنی‌ است که بسیاری از بازیکنان متریال مربوط به اسکیل آپ حرفه خود را از قبل خریداری می کنند تا حرفه خود را سریعتر ارتقا دهند. اگر دوس دارید در خرج کردن گلد خودتون صرف جویی‌ کنید، میتونید که این متریال را زودتر خریداری کنید.

خودتان را با خرید آیتم های BOE برای DK آماده کنید

اگر قصد دارید که با یک Death Knight به عنوان Main لیچ کینگ را شروع کنید یا یک آلت برای خود بسازید، مقداری گلد برای Wotlk ذخیره کنید. میتوانید آیتم های Bind on Equip را برای لول آپ از قبل آماده کنید. حتی نمونه های ساده‌تر مانند: Adamantite Cleaver, Boots of the Decimator, and Sash of Silent Blades می توانند ایتمی عالی‌ برای یک کاراکتر جدید برای لول آپ باشند.

علاوه بر این، بازیکنانی که دنبال Min/Max لول آپ Death Knight خود در بازی‌ هستند، می توانند به دنبال ایتم های قدرتمندی مانند: Hard Khorium Band, Hard Khorium Battlefists, Swiftsteel Bracers, and Red Belt of Battle باشند. در حالی‌ که تهیه بسیاری از این آیتم‌های BoE ممکن است زیاده روی باشد، ولی‌ برخی‌ از بازیکنان به دنبال این هستند که یک DK بسازند و برای دستاورد Realm First ۸۰ رقابت کنند که در این صورت خرید همهٔ این آیتم‌ها ممکن است ضروری باشد.

مقداری گلد برای Wrath of the Lich King ذخیره کنید

چه بخواهید چه نخواهید، گلد در Wrath of the Lich King بسیار مهم است. برای مثال Cold Weather Flying که به کاراکتر شما اجازه پرواز کردن در Northrend را میدهد، قیمت آن ۱.۰۰۰g است. تلنت دوگانه(dual Talent Specialization) که میتوانید آنرا از یک Class Trainer با مقدار ۱.۰۰۰g خریداری کنید. مانت The Traveler`s Tundra Mammoth که ۲ فروشنده(Vendor) را با خود حمل می کند که میتوانید از آن برای تعمیر(Repair) آیتم‌های خود استفاده کنید یا با پیاده کردن آنها، دو پلیر را با خود حمل کنید، که این مانت قبل از تخفیف توسط Reputation مقدار نجومی ۲۰.۰۰۰g قیمت دارد.

خرید یک Kirin Tor ring به قیمت ۸.۵۰۰g نیز می تواند ایده خوبی‌ باشد، این رینگ می تواند تلپورتی با 30  دقیقه‌ Cooldown به شهر اصلی‌ Dalaran برای شما فراهم کند. همچنین این رینگ برای برخی‌ کلاس ها به عنوان Pre-Raid BiS حساب می شود که می تواند دلیل دیگری برای خرید آن باشد. اگر به تهیه همه این رینگ ها برای کاراکتر اصلی‌ خود علاقه مند هستید باید بدانید که چیزی حدود ۳۰.۰۰۰g گلد نیاز دارید(قبل از تخفیف Reputation)

فروشگاه وارکرافت 98

Kirin Tor Rings available for purchase in Dalaran

کوئست لاگ(Quest Log) خود را برای روز انتشار پر کنید

اگر علاقه مند به رقابت برای دستیابی به دستاورد Realm First ۸۰ هستید شما میبایست ۲۵ کوئست را برای Complete کردن پیدا کنید. که می توانید در روزی که Wrath of the Lich King Classic به طور رسمی‌ راه اندازی شد، آنها را تحویل دهید. این به پلیر‌ها این امکان را می دهد که تقریبا مقداری از باقی‌ پلیر‌ها جلو بیفتند.(این کار با Summon کردن‌های هوشمندانه توسط وارلاک در سراسر سرزمین می تواند شروعی برق آسا در مسابقه لول آپ باشد)

به دنبال دوستانی باشید که با آنها لول آپ کنید.

تجربه World of Warcraft همیشه با دوستان بهتر بوده است. این جمله‌ای است که از همان ابتدای سال ۲۰۰۴ برای WoW صادق است. اگر به دنبال Realm First ۸۰ هستید(که در آن وجود دوستان برای کمک به شما تقریبا یک ضرورت است)، برای انجام پشت سر هم دانجن ها یا حتی لول آپ در مناطق آزاد، همیشه بهترین کار این است که برای ماجراجویی خود دوستانی را به همراه داشته باشید. اگر قبل از Wrath of the Lich King شما TBC را بازی نکرده اید، اکنون بهترین زمان برای شروع است، به این ترتیب تا زمانی‌ که Wrath راه اندازی شود، شما زمان بیشتری برای پیدا کردن یک گیلد یا گروهی از دوستان خواهید داشت.