در امان ماندن از هجوم زامبی ها و تهاجم Scourge

در امان ماندن از هجوم زامبی ها و تهاجم Scourge

بلیزارد یک راهنمایی را به اشتراک گذاشته است که در آن هر مرحله از رویداد Scourge Invasion برای پری پچ Wrath of the Lich King Classic توضیح داده شده است.

Blizzard

شما تمام موارد ناخوشایند را می دانید. لیچ کینگ، شاید بدنام ترین شرور Azeroth، در حال بازگشت است. آخرین باری که او به هدفی چشم دوخته بود، برای هیچ کس که درگیر با این موضوع بود پایان خوبی نداشت – میتونید از ایلیدان استورمریج بپرسید. اما قبل از اینکه بتوانید مبارزه را به نورترند ببرید، ابتدا باید با مسائل مهم تری مقابله کنید. لیچ کینگ در حال حاضر اولین حرکت خود را انجام می دهد و مشتاق است تا بزرگترین قهرمانان آزراث را در مسیر خود – به معنای واقعی کلمه – با یک نوع جدید از طاعون Scourge متوقف کند. اگر امیدوارید به سرزمین منجمد Northrend سفر کنید تا او را متوقف کنید، به شما بستگی دارد که از آن جان سالم بدر ببرید.

هجوم زامبی ها

با شروع هفته 16 شهریور، ناظران زیرک متوجه محموله های جعبه های مشهودی خواهند شد که به بندرهای معتبری مانند Booty Bay می رسند. این ظروف بسیار مسری، هر کسی که آنها را لمس کند، با یک نوع کشنده از طاعون Scourge آلوده می کند. اگر برای جلوگیری از مرگ وحشتناک به کمک نیاز دارید، به دنبال شفادهنده آرجنت در نزدیکی باشید تا خود را پاک کنید. شخصیت های بازیکنی که قادر به دفع بیماری‌ها(dispelling diseases) هستند نیز می‌توانند در حال حاضر به بهبودی شما کمک کنند.

زامبی شدگان!

اگر نتوانید از شر این بیماری خلاص شوید، به یک زامبی طاعون تبدیل خواهید شد. در حالی که هنوز کنترل شخصیت خود را در دست خواهید داشت، دیگر به توانایی هایی که در زمان زندگی (یا زندگی نکردن، اگر رها شده بودید) دسترسی نخواهید داشت. در عوض، توانایی های جدیدی به دست خواهید آورد که به شما کمک می کند تا به هدف جدید خود به عنوان خدمتکار لیچ کینگ دست پیدا کنید: آلوده کردن هر چه بیشتر مردم! به عنوان یک زامبی، می توانید از مهارت های زیر علیه بازیکنان و NPC ها به طور یکسان استفاده کنید:

Melee: هدف را مبتلا به طاعون می کند و شما را شفا می دهد.

Mangle!: حمله ای فوری که زمان عفونت را برای زامبی کردن قربانی کوتاه می کند.

Retch!: بر روی زمین می‌چرخد و یک ابر گازی ایجاد می‌کند که زامبی ها را هیل می‌دهد و اهداف زنده را کند می‌کند و پس از مدت معینی آنها را آلوده می‌کند.

Beckoning Groan: حداکثر 4 زامبی غیر بازیکن را فرا می خواند تا به شما کمک کنند.

Lurch!: سرعت زامبی های اطراف (از جمله خودتان) را افزایش می دهد.

Zombie Explosion!: تکه تکه شوید، خودتان را نابود کنید اما اطرافیانتان را آلوده کنید.

هر هدفی را که آلوده کنید اگر درمان نشود، در نهایت به زامبی طاعون تبدیل می شود. با گذشت زمان، مناطق پرجمعیت بزرگ برای سکونت بسیار خطرناک می شوند. اگر به دنبال جلوگیری از عفونت هستید، بهتر است از این مکان ها اجتناب کنید که مشکوک به طاعون هستند.

اگر به عنوان یک زامبی کشته شوید، می‌توانید توسط بازیکن دیگری، توسط روح درمانگر یا با دویدن به سمت جسد خود زنده شوید. پس از بازگشت به زندگی، به حالت عادی باز می گردید، اما همچنان می توانید دوباره آلوده شوید، پس مراقب خود باشید!

فروشگاه وارکرافت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرافت 98

اوضاع بدتر میشود…

در ادامه هفته، جعبه های مشهود بیشتری به تمام پایتخت های پادشاهی شرقی(Eastern Kingdoms) و کالیمدور(Kalimdor) تحویل داده می شود. مراقب جانوران موذی، مانند سوسک های آفت زده باشید زیرا می توانند طاعون را گسترش دهند، حتی اگر از فاصله ایمن با آنها برخورد شود. زمان نهفتگی عفونت کوتاه تر و کوتاه تر می شود و غلبه بر آن سخت تر می شود. ساکنان طاعون، شهروندان عادی سابق که قادر به مبارزه با طاعون نیستند، همچنین مناطق شروع بازی را به وحشت می اندازند، و چالش های بیشتری را برای قهرمانان نوپا ایجاد می کنند.

با گذشت زمان، شفا دهنده های آرجنت که زمانی فراوان بودند، نیروهای خود را به قدری ضعیف خواهند دید که نمی توانند هجوم را مهار کنند، و طاعون بیش از پیش در برابر جادو مقاومت می کند. و این بیماری به ظاهر غیرقابل توقف تازه شروع است…

تهاجم Scourge

با شروع هفته 23 شهریور، تهاجم Scourge آغاز خواهد شد. Kel’Thuzad پس از جان سالم به در بردن از حمله به Naxxramas آماده است تا با حمله به مکان های استراتژیک در سراسر Azeroth تلاش های لیچ کینگ را یک بار دیگر پیش ببرد. قلعه ترسناک Naxxramas سرزمین های طاعون شرقی(Eastern Plaguelands) را برای همیشه ترک کرده و به قاره یخی نورترند فرار کرده است.

علاوه بر مقابله با هجوم رو به رشد زامبی ها، وظیفه بررسی فعالیت Scourge در شهرهای بزرگ و خنثی کردن تهاجمات در سراسر Azeroth را بر عهده خواهید داشت. چشم خود را به نقشه خود (M) نگاه دارید تا نقاط کانونی فعالیت را پیدا کنید و آنها را متوقف کنید.

در هر نقطه تهاجم، با ارواح نادری درگیر خواهید شد که هر کدام شانسی برای دراپ آیتم های مفید مختلف دارند. Argent Quartermaster را، واقع در خارج از Light’s Hope Chapel در Eastern Plaguelands پیدا کنید. برای مبادله اقلام به دست آمده از نقاط تهاجم با کالاهای مختلف، از جمله بخش هایی از ست های اپیک Undead Slaying و Undead Cleansing میتوانید اقدام کنید.

دشمنان دیگری را می توان در دانجن های Dire Maul ،Razorfen Downs ،Scarlet Monastery ،Scholomance ،Shadowfang Keep و Stratholme پیدا کرد:

  • Revanchion inside Dire Maul
  • Lady Falther’ess inside Razorfen Downs
  • Scorn in Scarlet Monastery
  • Lord Blackwood in Scholomance
  • Sever in Shadowfang Keep
  • Balzaphon in Stratholme
فروشگاه وارکرافت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرافت 98

بازیکنان سطح 70 می توانند در هر پایتختی در ازراث (Chamber of Secrets) برای شکار و نابود کردن شاهزاده تنریس مورک بلاد(Prince Tenris Murkblood) در کاراژان، یک رید کوئست(Raid Quest) دریافت کنند. این شاهزاده می تواند پت Vampiric Batling و ویپن Arcanite Ripper را دراپ کند. پس از تجهیز این ویپن، می توان روی آن کلیک راست کرد تا اثر Arcanite Ripper فعال شود و حامل را به Bergrisst تبدیل کند(the Forsaken lead guitarist). این افکت 12 ثانیه طول می کشد و 1 دقیقه کولدان دارد.

فروشگاه وارکرافت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرافت 98

عواقب

تمام چیزهای خوب باید به سرانجام برسند. در نهایت الاینس و هورد با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا درمانی برای هجوم زامبی ها پیدا کنند و Scourge را به جایی که از آنجا آمده اند برگردانند. با پایان رویدادهای پیش از توسعه و راه اندازی Wrath of the Lich King Classic، برنامه های لیچ کینگ موقتاً متوقف می شود – درست در زمانی که شما می توانید به نزدیک ترین لنگرگاه به Northrend بروید. از پیروزی خود لذت ببرید، قهرمان … تا زمانی که هنوز می توانید!