به WoW برگردید و Shadowlands را رایگان دریافت کنید!

به WoW برگردید و Shadowlands را رایگان دریافت کنید!

از هم اکنون تا 15 شهریور 1401، می توانید نسخه رایگان Shadowlands Base Edition را به همراه بوست افزایش لول کاراکتر در سطح 50 را از طریق برنامه Battle.net دریافت کنید!

اگر از WoW در Shadowlands فاصله گرفته اید، فصل 4 در حال حاضر ادامه دارد، این یک پچ آزمایشی برای ریمیکس کردن محتوای قدیمی به روش های جدید، از جمله دانجن های های اکسپنشن های گذشته است. با راهنمای ما در زیر می‌توانید درباره این به روزرسانی ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.


برای مطالعه بیشتر: در امان ماندن از هجوم زامبی ها و تهاجم Scourge

Blizzard

هنوز نسخه Shadowlands را ندارید؟ زندگی پس از مرگ در انتظار شما است، از هم اکنون تا 15 شهریور 1401، می‌توانید نسخه رایگان Shadowlands Base Edition را به همراه بوست افزایش لول کاراکتر در سطح 50 را از طریق برنامه Battle.net دریافت کنید. تجربه کامل Shadowlands را داشته باشید و آماده شدن برای راه اندازی Dragonflight در اواخر سال 2022 را شروع کنید.

 

Shadowlands رایگان به چه کسانی تعلق میگیرد؟

همه حساب های Battle.net که در حال حاضر اکسپنشن Shadowlands را ندارند و در گذشته مجوز یک اکسپنشن به حسابشان پیوست شده بود(مثلا نسخه BfA)، نسخه Shadowlands Base Edition و بوست افزایش لول 50 را رایگان دریافت می‌کنند(بدون نیاز به خرید).

حساب های Battle.net بدون مجوز اکسپنشن قبلی که روی هر یک از حساب های بازی WoW آن ها ضمیمه شده است، یا قبلاً Shadowlands را در هر یک از حساب های بازی خود دارند، واجد شرایط دریافت نسخه رایگان Shadowlands نیستند.

 

چگونه هدیه ام را دریافت کنم؟

برای درخواست هدیه خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. برنامه دسکتاپ Battle.net را باز کنید و وارد شوید.
  2.    اگر برنامه را نصب نکرده اید، آن را از اینجا دانلود کنید.
  3. روی نماد gift در سمت راست بالای برنامه، در کنار نماد زنگ اعلان کلیک کنید.
  4. در پنجره تایید، به دنبال هدایای خود بگردید و روی دکمه CLAIM کلیک کنید.

World of Warcraft را راه اندازی کنید و از نسخه رایگان Shadowlands Base Edition و بوست افزایش لول 50 لذت ببرید.

اگر نماد Gift نمایش داده نشد، برنامه Battle.net خود را به طور کامل راه اندازی مجدد کنید و بعداً دوباره امتحان کنید. پرداخت این هدیه های Shadowlands ممکن است تا هفت روز طول بکشد.

امیدواریم از این هدایا لذت ببرید و سفرتان به سرزمین زندگی پس از مرگ پر از ماجراجویی و هیجان باشد.