معرفی نسخه های Deluxe برای WotLK Classic

معرفی نسخه های Deluxe برای WotLK Classic

نسخه های Deluxe هیروئیک و اپیک بازی Wrath of the Lich King Classic اکنون در فروشگاه Battle.net برای خرید در دسترس هستند.

ارتقاء هیروئیک نورترند(Northrend Heroic Upgrade) 49.99 دلار قیمت دارد و با بوست کاراکتر لول 70، Train مانت فلای 150%، Pebble یک پت پنگوئن و اسباب بازی Fishspeaker’s Lucky Lure همراه است.

برای خرید این محصول از سایت وارکرفت 98، اینجا کلیک کنید.

فروشگاه وارکرفت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرفت 98

فروشگاه وارکرفت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرفت 98

 

ارتقاء اپیک نورترند(Northrend Epic Upgrade) 79.99 دلار قیمت دارد و با تمام موارد ذکر شده در بالا، و همچنین مانت Kalu’ak Whalebone Glider برای استفاده در سرورهای Wrath و مانت Tuskarr Shoreglider برای استفاده در سرورهای Retail و 30 روز گیم تایم ارائه می شود.

برای خرید این محصول از سایت وارکرفت 98، اینجا کلیک کنید.

فروشگاه وارکرفت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرفت 98

فروشگاه وارکرفت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرفت 98

 


Blizzard

زمین های یخ زده Northrend در انتظار شما هستند، قهرمان! World of Warcraft®: Wrath of the Lich King® Classic™ در 26 سپتامبر راه اندازی می شود، و پچ پیش از اکسپنشن، در 30 آگوست ارائه می شود. Wrath of the Lich King Classic فقط با گیم تایم بازیکنان WoW، بدون هزینه اضافی قابل بازی است.

با این حال، برای کسانی که اخیراً Burning Crusade Classic™ را بازی نکرد ‌اند، یا اگر به دنبال بهبود تجربه خود هستید، ما بروزرسانی های اختیاری را به همراه مجموعه ای از آیتم های کمیاب برای کمک به شما در سفر آینده ارائه می کنیم.

با شروع هفته 30 آگوست، پس از ریست هفتگی برنامه ریزی شده رلم، همه کسانی که می خواهند زودتر به ماجراجویی اکران اکسپنشن در 26 سپتامبر بپیوندند ، Northrend Heroic Upgrade را خریداری کنند و به آنها اجازه می دهد یک کاراکتر از خود را در رلم کلاسیک Wrath of the Lich King تا لول 70 ارتقا دهند(یک عدد برای هر حساب World of Warcraft محدود میشود و برای شخصیت های Death Knight قابل استفاده نیست).

کاراکتر تقویت شده موارد زیر را دریافت خواهد کرد:

 •     Train مانت 150% (Expert)
 •     یک مانت زمینی اپیک
 •     یک مانت پرنده مخصوص جناح
 •     مهارت های سلاح تا لول 70
 •     دسترسی به مسیرهای پروازی Azeroth و Outland
 •     مجموعه ای از ایتم ها با کیفیت(سبز) سطح 70
 •     حداکثر چهار بگ Draenic (هر کدام 14 اسلات)
 •     و کمی طلا برای شروع سفرشان

علاوه بر این، Northrend Heroic Upgrade شامل Pebble، یک پت پنگوئن و اسباب بازی Fishspeaker’s Lucky Lure برای احضار همدم ماهیگیری توسکار شما است.

ماجراجویان شجاعی که به دنبال افزایش بیشتر تجربه Wrath of the Lich King Classic خود هستند، می توانند Northrend Epic Upgrade اختیاری را خریداری کنند. این نسخه شامل بوست کاراکتر لول 70 و تمامی آیتم های Northrend Heroic Upgrade است.

علاوه بر موارد فوق نسخه اپیک شامل موارد زیر است:

 • Kalu’ak Whalebone Glider، یک مانت پرنده برای شخصیت های کلاسیک شما برای استفاده فقط درWrath of the Lich King Classic و طراحی شده برای مطابقت با ظاهر نسخه اصلی
 • Tuskarr Shoreglider، یک نوع مانت برای استفاده در World of Warcraft مدرن (از جمله Shadowlands و Dragonflight) و منعکس کننده سبک بصری فعلی بازی
 • 30 روز از گیم تایم World of Warcraft، امکان دسترسی به رلم های WoW Classic Era، Wrath of the Lich King Classic و Retail

ارتقا از Northrend Heroic Upgrade به نسخه Northrend Epic Upgrade بوست لول 70 دومی را به همراه ندارد.