حذف Nitro Boosts و آیتم های دیگر Engineering از ارنا در Wrath Classic

حذف Nitro Boosts و آیتم های دیگر Engineering از ارنا در Wrath Classic

بر اساس بازخوردهای زیادی از مصاحبه توسعه‌دهنده هفته گذشته، بلیزارد اعلام کرده است که Nitro Boosts و سایر موارد حرفه Engineering را از Arena در Wrath Classic حذف خواهد کرد.

Blizzard

دوباره سلام!

ما موارد حرفه Engineering را بررسی کرده ایم، بازخوردها را جمع آوری کرده، و نگاهی دقیق تر به نحوه تعامل برخی از آیتم ها و انچنت ها در طول نسخه اورجینال Wrath of the Lich King انداخته ایم. علاوه بر این، همانطور که شما ذکر کردید، Nitro Boosts enchant می تواند یک مزیت بزرگ برای بازیکنانی که آنها را دارند، ایجاد کند، در عین حال، این ظرفیت را دارد که به طور تصادفی نتیجه معکوس بدهد، که می تواند باعث از دست دادن ناعادلانه امتیاز شود. برای Wrath اصلی، تیم توسعه دهنده تکرارهای مختلفی را امتحان کرد و همچنان تصمیم گرفت آن را حذف کند. بنابراین با تشکر از بازخورد شما، و با توجه به ماهیت رقابتی Arenaهای رتبه بندی شده، ما آنها را با شروع فصل اول بازی Wrath of the Lich King Classic از Arenas حذف خواهیم کرد.

ما تصمیم گرفته ایم که موارد و موضوعات حرفه Engineering زیر برای استفاده در Arenas در فصل اول یا هر فصلی از Wrath of the Lich King Classic در دسترس نباشند:

  • Gnomish Lightning Generator
  • Nitro Boosts
  • Gnomish Net-o-Match Projector (BC item)
  • Hyper-Vision Goggles (BC item)

باز هم برای همه بازخوردها شما متشکریم. ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در Arenaهای مرگبار هستیم!